Fibabanka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi
8 Eki, 2018 21:35 tarihinde eklendi

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Fibabanka müşteri hizmetlerine bağlanarak bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fibabanka müşteri temsilcisine direk bağlanma sorunu yaşayan kişiler için hazırladığımız bu yazımızda menüler içinde kaybolmadan anında temsilciye bağlanmanın yöntemlerini sıraladık. Eğer sizde direk müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilir ve kolay bir şekilde yöntemini öğrenebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Son zamanlarda kredi kampanyaları yaparak bir çok müşteriyi portföyüne katan banka olan Fibabanka yeni yeni büyüme aşamasında olan bir bankadır. Bu sebeple müşterilerine hızlı hizmet vermek için telefon bankacılığı ile de bütün finansal hizmetlerinizi yapma olanağı sunmuştur. Yalnız müşterilerin en sıkıntı yaşadıkları konu ise anında müşteri temsilcisine bağlanamamadır. Bu tarz müşteriler için hazırladığımız bu yazımızda müşteri temsilcisine direk bağlanarak bu sıkıntıdan kurtulacaksınız.

Fibabanka müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda hepimiz bir çok sıkıntı yaşamaktayız. İlgili müşteri temsilcisine ulaşmak için bütün menüyü dinleyip, kaçırdığımız bir şey olduğunda tekrar baştan dinlemek zorunda kalıyoruz. Saatlerce menüyü dinleyerek ulaşmak istediğiniz bölüme ulaşamayan kişiler için artık temsilciye direk bağlanmak mümkündür. Müşteri hizmetlerini arar aramaz yapacağınız işlemlerle menüyü dinlemeden hemen temsilciye bağlanacaksınız.Fibabanka çağrı merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 0850 222 77 77 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine menülerde kaybolmadan anında bağlanmak için müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra menüyü dinlemeden 7 tuşuna basarsanız anında temsilciye bağlanabilirsiniz.

  • Fibabanka müşteri hizmetlerini aradıktan sonra diğer bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Kayıp kart, çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimleriniz için 0(sıfır) tuşuna basabilirsiniz. Bu menüden kartınızı iptal edebilir ve ya yeni kart talebinde bulunabilirsiniz. Eğer şüpheli bir işlem gördüyseniz kartınızı anında değiştirmenizi öneririz.
  • Fibabanka müşteri hizmetleri numarasından bankacılık işlemleri için 1 tuşuna basabilirsiniz. Bu menü üzerinden bankacılık işlemlerinizi ve EFT ile HAVALE işlemlerinizi de yapabilirsiniz.
  • Yatırım işlemleri için 2 tuşuna basabilirsiniz. Bütün yatırım ile ilgili işlem ve bilgileri bu menü üzerinden öğrenebilirsiniz.
  • Fibabanka müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi işlemleri için işlem yapmak istiyorsanız 3 tuşuna basmanız yeterlidir. Bu menüden ayrıca kredi başvurusu yapabilir ve kredi kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Fibabanka için kart işlemleri yapmak istiyorsanız müşteri hizmetlerini aradıktan sonra 4 tuşuna basarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak istiyorsanız 5 tuşuna basabilirsiniz.
  • Fibabanka müşteri hizmetlerini arayarak şifre işlemlerinizi yapmak istiyorsanız, 6 tuşuna basarak işlem yapabilirsiniz. Burada yeni şifre alabilir ve kartı şifrenizi değiştirebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank 2019 Mevduat Faiz Oranları

 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *