Galatasaray Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi
11 Mar, 2019 22:07 tarihinde eklendi

Galatasaray Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

Galatasaray Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

Galatasaray taraftarlarına özel kredi kartı veren bankalar listesinde bir çok banka bulunmaktadır. Kredi kartı başvurusu yapmak ve Galatasaray taraftar kredi kartı alarak takımınıza destek olabilirsiniz. Yaptığınız harcamalar ve kart kullanımlarınızda ufak ufak takımınıza destek olursunuz.

Galatasaray Kredi Kartı Veren Bankalar

Galatasaray’lı olup Galatasaray’lı taraftar kredi kartı başvurusunda bulunarak takımınızın kartını devamlı yanınızda taşıyabilir, yaptığınız harcamalarla takımınıza destek olabilirsiniz. Galatasaray Kredi Kartı veren bankalar Garanti Bankası, Vakıfbank ve Denizbank’tır. Aktif bank’ın verdiği Passolig Kart olduğu için onu yazımıza eklemedik. Passolig kartın kredi kartı seçeneği de vardır. Şimdi gelelim Galatasaray Kredi Kartı veren bankalar listemize.

Garanti Bankası- Garanti  GS Bonus

Garanti bankası Galatasaray’lılara özel taraftar kredi kartını bonus özellikli olarak sunmaktadır. GS Bonus Kredi Kartı olarak adlandırılan bu karta 18 yaşınızın üzerinde iseniz başvuru yapabilirsiniz. GS Bonus, taraftarlarına benzersiz ayrıcalıklar sunan bir karttır. Kart sahipleri bu kart için ek ücret ödemeden takımlarına katkıda bulunmayı sağlamaktadır. Ayrıca GS Bonus sahibi iseniz, Galatasaray Dergi Aboneliği, ulusoy turizm’den alınacak biletlerde %20 indirim, MNG Kargo gönderilerinde %25 indirim fırsatı sunmaktadır. Bunlarla birlikte GS Store’de yapacağınız alışverişlerde indirim fırsatı yakalayıp, GS Bonus sahipleri arasında yapılacak çekiliş ile bedava maç bileti kazanma fırsatı da yakalamaktasınız. Galatasaray Spor Klübünün tüm branşlarındaki maçlarda da öncelikli bilet alma hakkına sahip olursunuz.  Galatasaraylılar için çok cazip bir kart olan GS Bonus kartına başvurmak için Garanti Bankası şubesinden ve ya Garanti Bankası ve  Bonus Kart internet sitesine girerek başvuru formunu doldurup GS Bonus kartını seçip başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi Kart başvuru sonucunuz anında size geri dönüş yapılacak, uygun görüldüğünde ise müşteri temsilcisi tarafından aranacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

GS Bonus Kredi Kartı ile aynı zamanda nakit avans çekebilir ve Bonus anlaşmalı işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. 

Vakıfbank –  GS World Kart

Vakıfbank’tan Galatasaray’lı taraftarlara özel ve takımları için saha dışında destek olabiliecek bir kredi kartı çıkartmıştır. Vakıfbank bankacılık hizmetleriyle Galatasaray’a destek olabilirsiniz. Vakıfbank Galatasaray Kredi Kartı olarak adlandırılan bu kredi kartı World Kart bünyesinde hizmete sunulmaktadır. Galatasaray Kredi Kartı kullanarak World Puan kazanabilir ve kazandığınız World Puanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank ait üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde taksit imkanı’da sunmaktadır. Bu harcamaların bir kısmı Galatasaray Spor Klübüne destek olarak gitmektedir. Galatasaray Kredi Kartı sahipleri, takımının attığı gol başına World Puan kazanır. Yaptığınız harcamalardan da hediye maç bileti kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Galatasaray Kredi Kartını kullanarak dilediğiniz yerden alışveriş yapabilir ve ayrıca kart limitiniz kadar acil paraya ihtiyacınız olduğunda nakit avans çekebilirsiniz. Bu kredi kartına başvurmak ise çok kolaydır. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek, Galatasaray Kredi Kartı Başvurusu yapmak istiyorum diyerek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank’ın internet sitesine girerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.Denizbank – Deniz GS Bonus

Galatasaray kredi kartı veren bankaların sonuncusu olarak Denizbank’ı görmekteyiz. Denizbank GS Bonus kredi kartı olarak adlandırılan bu kart 2 adet olarak müşterilerine sunulmuştur. Denizbank GS Bonus Kredi KartıDenizbank GS Bonus Platinum olarak başvurabildiğiniz bu kartlara Denizbank şubesinden anında başvurabilirsiniz. Yaptığınız harcamalarla takımınıza destek olabilirsiniz. GS Store’de yapacağınız alışverişler de size özel kampanyalar ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Üstelik GS Store’de taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Galatasaray Takımı ile birlikte deplasman maçlarına gidebilir, Galatasaray Spor Klübünün hazırladığı organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu kartın başka bir özelliği de Galatasaray kazandıkça kart sahibi de kazanmaktadır. GOL yazıp 3280’e gönderen GS Bonus sahipleri 750 TL üstü harcama yaptıkları aylarda, Galatasaray’ın kazandığı lig maçlarında attığı gol kadar ilave bonus kazanmaktadır. GS Bonus sahipleri, Medical Park‘ın tüm hizmetlerinden, %20 indirimli faydalanabilmektedir. SGK güvencesi altındaki GS Bonus Card sahipleri ise, alınan fark ücreti üzerinden yine %20 indirim hakkı kazanmaktadır. Bu kapsama doğum dahil değildir ve başka kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Denizbank GS Bonus sahipleri ulusoy turizmden yapılan yolculuklarda %20 indirim kazanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru 2019 (SMS)

Denizbank GS Bonus kart ile yapacağınız tüm alışverişlerden bonus kazanacaksınız. Biriken bonuslarınız ile bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabileceksiniz. (1 Bonus = 1 TL). Denizbank GS Bonus ile yurtiçi ve yurtdışındaki ATM’lerden dilediğiniz zaman nakit avans kullanabilirsiniz. Kartınız MasterCard Paypass temassız kart özelliğine sahip olup, temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 90TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan kartınızı okuyucuya göstererek hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu kadar özelliği olan bir karta başvurmak ise çok kolaydır.

Denizbank GS Bonus kredi kartına tüm Denizbank şubelerinden başvurabilirsiniz. Ayrıca 444 0 800 numaralı telefonu arayarak Denizbank müşteri temsilcisinden de direk olarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Eğer cep telefonunuz ile başvuru yapmak istiyorsanız, telefonunuzun mesaj bölümünden GS yazıp boşluk bıraktıntan sonra TC Kimlik Numaranızı 3280‘e göndererek hızlı başvuruda bulunabilirsiniz. En son başvuru kanalı da www.denizbank.com sitesine girerek kredi kartı başvurusu sayfasından başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartınız onaylandığında 10 gün içersinde belirttiğiniz adrese kurye ile teslim edilecektir.

Önemli Not : Saydığımız bankalardan Galatasaray Kredi Kartı başvurusu yapmanız için daha önceden oluşmuş bir kredi notunuza ihtiyacınız vardır. Bankalar kredi ve ya kredi kartı verirken kredi notunuz üzerinden işlem yapmaktadır. Eğer kredi notunuz düşük ise başvuru yapmayınız. Başvuru yaptıktan sonra olumsuz yanıtın gelmesi sizin kredi notunuzu daha da düşürecektir. Eğer kredi notunuzu bilmiyorsanız, findeks.com üzerinden ücret karşılığında öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz 1000 ve üzerinde ise kredi kartı başvurunuzda bir sorun olacağını sanmıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ek Kart Nedir? Nasıl Çıkartılır? (Güncel)


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *