ING Bank Müşterilerine Özel Vadesiz Altın Hesabı (Güncel)
19 Mar, 2019 18:37 tarihinde eklendi

ING Bank Müşterilerine Özel Vadesiz Altın Hesabı (Güncel)

ING Bank Müşterilerine Özel Vadesiz Altın Hesabı (Güncel)

ING Bank vadesiz altın hesabı açan müşterilere birikimlerini altın üzerinden değerlendirmesi için sunulan bir hizmettir. Altın biriktirmek istiyorsanız ING Vadesiz Altın hesabı açmanız gerekmektedir. Diğer bankalara nazaran en uygun altın hesabı sunan bankalar arasında bulunan ING Bank için detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

ING Vadesiz Altın Hesabı

ING Bank ülkemizdeki Tasarruf eğilimleri araştırmalarını 7 yıldır üstlenmektedir. Ülkemizdeki tasarruf bilincini geliştirmek ve düşük tasarruf oranlarına dikkat çekme yolunda diğer bankalara nazaran lider durumdadır. ING Vadesiz Altın Hesapları birikimi ile sizde tasarruflarınızı en iyi şekilde ve güvenli olarak hizmet alabilirsiniz.

Müşterilerin birikimlerini ING Vadesiz Altın hesap birikimlerini altın üzerinden değerlendiren müşteriler için sunulmuş bir hizmettir. Altın biriktirerek çok güvenli bir şekilde birikim yapabilirsiniz. ING Vadesiz altın hesaplarına başvurunuzu internet şubesinden yapabilirsiniz. Bu menüdeki Hesaplar bölümüne gelir Vadesiz Altın Hesabı Açılışı butonuna basarak bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra altın alabilir ve altın satabilirsiniz.



ING Bank Altın Hesabı Açma

ING Vadesiz Altın hesap açarken bu hesabın özelliklerini de merak ederiz. ING Vadesiz altın hesabı özellikleri şu şekildedir. ING Vadesiz altın hesabında 1 gr saf altın 1 XAU değerindedir. Ayrıca gram bazında işlem yapabilir ve küçük tutarlı paralarınıza da gram olarak altın alabilirsiniz. Bu şekilde birikim yaparak altın hesabın keyfini çıkartırsınız. ING Bank Vadesiz Altın Hesabında altınlarınızın çalınma ve kaybolma riski yoktur. Birikimlerinizi güvenli bir şekilde altın alarak gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz. Gün içinde yaptığınız işlemlerde gerçek zamanlı fiyat değişimlerinden faydalanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

ING Bank Vadesiz Altın Hesabına İnternet Şubesi ve 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı’ndan 7/24 işlem yapabilirsiniz. Eğer başka bir ING vadesiz altın hesabınız var ise hesaplar arası havale yapabilirsiniz. ING Bank Vadesiz Altın hesabı açmak için size en yakın ING Bank şubesinden açabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en yakın ING Bank şubesi için buradan bilgi alabilirsiniz.

ING Vadesiz altın hesabı açan müşterilerden çok olumlu yorumlar alan bu sisteme sizlerde başvurabilir ve para birikimlerinizi altın alarak yapabilirsiniz. Üstelik altınınızı yastık altında değil de banka da tutarak çalınma riskinden de kurtarmış olursunuz.



Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *