ING Bank’tan Bitmeyen Kredi,Kredim Sonsuz Başvuru
28 Şub, 2019 23:01 tarihinde eklendi

ING Bank’tan Bitmeyen Kredi,Kredim Sonsuz Başvuru

ING Bank’tan Bitmeyen Kredi,Kredim Sonsuz Başvuru

ING Bank kredi başvurusuna yeni bir kampanya daha ekleyerek Kredim Sonsuz adında bir kredi kampanyası oluşturmuştur. Her geçen gün daha yenilikçi bir banka olmaya başlayan ING Bank’ın televizyon ve internet üzerinde devamlı reklamlarına rastladığımız kredi sonsuz kampanyasına başvurarak kredi alabilir ve ihtiyacınız durumunda tekrar aynı limit üzerinden kredi kullanabilirsiniz.

Kredim Sonsuz Nedir?

ING Bank Kredim Sonsuz sizin talebiniz üzerine size tanımlanmış veya tanımlanacak olan İhtiyaç Kredisi, Destek Hesap ve Kredi Kartı limitlerinizin tamamını kapsayan toplu bir limittir. Kullandığınız bütün hesapları aynı çatı altında tutan Kredim Sonsuza başvurarak kendinize banka limiti oluşturabilirsiniz. Kredim Sonsuza başvurmak için ING Bank internet sitesinden ve ya size en yakın şubeden başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank üzerinden başvurmak için tıklayınız

Kredim Sonsuz Özellikler

Kredim Sonsuz limiti yalnızca ihtiyaç kredisi kullanımı için geçerlidir. Örneğin Kredim Sonsuza 15000 TL başvuru yaptınız ve başvurunuz onaylandı. Siz bu kredinin 5000 TL lik kısmını aksatmadan ödediniz. Sizin 5000 TL ödediğiniz kadar limitiniz oluşmuştur. Yani istediğiniz zaman 5000 TL’yi kullanabilirsiniz. Kredinin hepsini ödediyseniz 15000 TL limitiniz duruyordur hiç başvuru yapmadan bu krediyi tekrar kullanabilirsiniz. Taksitlerinizi ödedikçe limitiniz açılır sizde bu limiti 60 ay vade ye bölerek kredinizi tekrar kullanabilirsiniz.

Kredim Sonsuz limitini dilediğiniz zaman azaltabilir ve ya bankanın uygun görmesi koşuluyla arttırabilirsiniz. Eğer ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız limit artışında bir sorun olacağını sanmıyoruz. Limitlerinizle ilgili bilgi için 7/24 Mobil bankacılıktan, internet bankacılığından veya telefon bankacılığından ulaşabilir ya da en yakın ING Bank şubesine gelerek irtibata geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank'tan 15.000 TL 48 Ay %1.95 Faiz Oranıyla Kredi Başvurusu


Kredim Sonsuz kampanyasını sonlandırmak da özgürsünüz. Eğer bu kredi kafanıza yatmadıysa ve ben eski tarzda kredi takibimi yapmak istiyorsanız da, telefonunuzun mesaj kısmından ”KREDIMSONSUZIPTAL boşluk TC Kimlik numaranızı yazarak, 2205 e SMS göndererek kampanyadan çıkmış olursunuz. Bu iptal işlemi kredinizi iptal etmez, sadece bu kampanyadan çıkmış olursunuz.

Kredim Sonsuza bir kere başvuru yapıp, bir daha başvuru yapmadan kredi kullanırsınız. ING Bank’ın kendi sitesinde yayınladığı reklam ile Kredim Sonsuz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İşte video;

Ödeme Tablosu

Kredim Sonsuza başvuru yaptığınız 15000 TL’lik başvuruyu 60 ay vade ile %2.59 faiz oranlarıyla sahip olabilirsiniz. 15000 TL kredide 60 ay vadeli ile başvuru yaptığınızda aylık ödemesi 606 TL olacaktır. 60 ay boyunca da hiç değişmeyecektir. %2.59 faiz oranından da 1850 kredi notu ve üzeri olan müşteriler faydalanacaktır.

Kredim Sonsuz başvurunuz olumsuz olma durumunda, kredi notunuz düşük ve ya banka çalışmanız yok demektir. Eğer kredi notunuz 1100 ve üzerinde ise bu krediye başvurabilirsiniz. Kredi notunuza findeks.com üzerinden ufak bir ücret karşılığında bakabilir ve ya çalışmakta olduğunuz bankanın internet bankacılığı şifresini kullanarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz 800 – 1100 arasında ise, kredi kartı başvurusu yapabilir, puanınızı yükseltmek için de düzenli ödeme yapmanızı öneririz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *