Senetle Motor Satan Yerler (Elden Taksitle Motor Alımı)
5 May, 2019 9:27 tarihinde eklendi

Senetle Motor Satan Yerler (Elden Taksitle Motor Alımı)

Senetle Motor Satan Yerler (Elden Taksitle Motor Alımı)

Senetle motor satın almak istiyorsanız 2019 yılında da bu imkan size sunulmuştur. Bankalardan kredi alamayanlar genel olarak elden senetle motor satan yerler hakkında araştırmalar yapmaktadırlar. Şimdi sizlere senetle motor veren yerler hakkında bilgiler vereceğiz. Senetle motor bayilerden, galerilerden ve ya elden taksitle motor satan firmalardan alabilirsiniz. Bunları araştırmak için bir çok internet sitesi vardır. Şimdi sizlere nasıl senetle motor alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Senetle Motor 2019

Türkiye’de hemen hemen her bölgesinde motosiklet satışı yapılmaktadır. Birçok şehrimizde de bu motosiklet sevdalısı olduğunu söyleyebiliriz. Motosiklet, dikkatli ve tedbirli kullanıldığında çok rahat bir ulaşım aracı olabilir. Eğer sizde bir motosiklet almak istiyorsanız bazı firmaların kampanyalarına bakabilirsiniz. Bazı bankalarda motor almak isteyenlere kredi vermektedir. Günümüzde bankalardan kredi almak oldukça zor olduğu için herkes bankanın bu kampanyasından faydalanamamaktadır. Bu yüzden senetle motor veren yerler bir hayli fazla olmuştur. Sizde senetle motor alımı yapabilirsiniz. Senetleriniz bitesiye kadar motosiklet aldığını firma tarafından ipotekli olacaktır. Borcunuz bittikten sonra ipoteği kaldırabilirsiniz.

Senetle motor veren yerler genellikle 36 ay 48 ay vadeler yapmaktadır. Bazı firmalar ise bunun tam aksine 12 ay vade ile senetle motor imkanı sağlarlar. Bu yüzden ilk olarak araştırmanızı yaparak daha kısa vadeli motor almanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü vade uzadıkça taksitler azalsa bile toplam ödeyeceğiniz borç yükselecektir.

Senetle Motor Alışverişinde Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Senetle yaptığınız tüm alışverişlerde dikkatli olmanız gerekmektedir. Öncelikle taksitle motor veya senetle motor alacağınız zaman bayi sizden bir peşinat alacaktır. Bu aldığı peşinata ait bir belge isteyiniz. Aksi taktirde daha sonra tekrardan bu borcu ödemek zorunda kalabilirsiniz. Senet doldurma ve imza atma işlerini motor aldığınız kişi ile yapmalısınız. Ayrıca kesinlikle boş senede imza atmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  KYK Öğrenim Kredisi Nasıl Alınır? Şartları Nedir?

Senedi doldurduğunuz kalem ile tüm bilgileri doldurunuz. Farklı kalemler kullanmayınız. Motor fiyatını yazarken rakam ve sayı ile muhakkak yazınız ve rakam olan kısma # işaretini başına ve sonuna koymalısınız. Senet ödemelerine başladığınız zaman muhakkak ödenenleri kendiniz alın ve imha ediniz. Eğer senet alışverişleri ile ilgili anlamadığınız yerler varsa, muhakkak karşı tarafa sorun ve yanınızda da bilen birini de muhakkak eksik etmeyiniz. Ayrıca iyi firmalarla alışveriş yapmaya özen gösteriniz.

Senetle Motor Satan Yerler

Senetle motor satan yerler genellikle peşinatlı olarak hizmet vermektedirler. Yalnız peşinatsız senetle motor veren yerler de vardır. Motosiklet fiyatları ise markasından ve firmasından yapılan satışlar neticesinde değişiklik göstermektedir. Peşinatsız motor alımlarınızda aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı da ona göre fazla olacaktır. Son zamanlarda en çok tercih edilen motor satan firmalar ise şu şekildedir.

<<< — Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler İçin Tıklayınız. — >>>

Ev-Kur Senetle Motor Alımı

Türkiye’de her yerde mağazası olan ve gittikçe büyüyen bir firma olan Ev-Kur senetle motor veren ve en çok senetle motor satan firmalardan bir tanesidir. Sizde yakınınızda bulunan bir EV-Kur firmasına giderek seçtiğiniz motoru senet karşılığında 36 ay vadeye kadar istediğiniz vade ile ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Bu firmadan senetle ürün aldıysanız hiç sorun yaşamadan alışverişinizi yapabilirsiniz. Ama eğer ilk defa senetle alışveriş yapacaksanız, sizden kefil isteyebilirler. Ayrıca siz ve kefiliniz incelendikten sonra başvurunuz onaylanacaktır. Şu an için Ev-Kur Senetle motor fiyatları şu şekildedir.

Motor 3 Ay Taksit 10 Ay Taksit 15 Ay Taksit
Falcon Motor (Benzinli) Mexico 125-150 3.263 TL X 3 1.014 TL X 10 676 TL X 15
Kral Elektrikli Scooter Epico-L 250 2.849 TL X 3 900 TL X 10 600 TL X 15
Kral Motor Elektrikli Vesta -KRE 12 Çift KŞ Kapalı Çantalı 3.866 TL X 3 1.200 TL X 10 800 TL X 15
Kral Elektrikli Bisiklet Epico Pedal Destekli KR-41 2.596 TL X 3 819 TL X 10 546 TL X 15
Falcon Motor Benzinli Attack 100 Süper TEL 2.363 TL X 3 734 TL X 10 489 TL X 15
Falcon Motor Benzinli Attack SK 100 Klasik ALMJ 2.169 TL X 3 675 TL X 10 450 TL X 15
Falcon Motor Benzinli Dolphin – 100 Scooter 3.116 TL X 3 969 TL X 10 646 TL X 15
Falcon Motor Benzinli Speed-100 /Yeni Sport Cub 1.305 TL X 3 416 TL X 10 277 TL X 15
Falcon Motor Benzinli Magic – 100 2.099 TL X 3 652 TL X 10 435 TL X 15
Falcon Motor Benzinli Shark – 188 (Raicing) 4.063 TL X 3 1.264 TL X 10 843 TL X 15
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Kredisi

Yukarıda verdiğimiz motorları almaya karar verdiğinizde Ev-Kur sitesine girip veya cep telefonu ile ulaşıp son fiyatlarını alabilirsiniz. Günlük, Aylık veya Haftalık olarak fiyatlar değişiklik gösterebilir.Ev-Kur İletişim Bilgisi : 0 212 473 46 46

Mutlu Evim Senetle Motor Alışverişi

Ev-Kur mağazasından sonra çok tercih edilen bir diğer senetle motor alışverişi yapılan yer www.mutluevim.com.tr sitesidir. Sizde bu siteden alışveriş yapabilirsiniz. Senet karşılığında bir çok ürün alabileceğiniz bu siteden Senetle Motor’da alabilirsiniz. Uzun vadelerle ve uygun fiyatlarla hizmet veren bu siteden başvuru sonrası değerlendirmeye gireceksiniz ve eğer değerlendirme kabul olursa istediğiniz vadeye göre kredilendirileceksiniz. Mutlu Evim sitesinden alacağınız motosiklet için peşinat ödemeniz gerekmektedir.  Mutlu evim için iletişim numarası 0 850 226 84 34.

Sahibinden.com Senetle Motor Veren Yerler

İnternet sitesi üzerinden satış yapan sahibinden.com her geçen gün daha da büyümektedir. Ne tarz alışveriş yaparsak yapalım ilk olarak baktığımız sitelerden birisi de sahibinden.com’dur. Sizde bu site üzerinden senetle motor veren bayileri bulabilirsiniz. Siteye girdiğiniz zaman Motosiklet menüsüne gelip sıfır veya 2.el motor almak istediğinizi işaretlemelisiniz. Açılan sayfada il olarak da işaretleme yaparsanız daha kolay ve hızlı bir şekilde seçenekleri görebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki Linkleri tıklayarak da kolay bir şekilde direk profillere ulaşabilirsiniz.

Moto Finans Sahibinden.com

Çınar Motosiklet Sahibinden.com

Point Motor Sahibinden.com

Acar Motors Sahibinden.com

Ada Motosiklet Sahibinden.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İş Bankası Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Verdiğimiz profilleri de tıklayarak kolay bir şekilde direk sahibinden sayfalarına gidebilirsiniz.  

Senetle Motor Alırken Hangi Markalar Vardır?

Senetle motor alınan birçok marka vardır. Bu markalar sizin istediğinize göre olmayabilir ama senetle motor veren yerler genel olarak bu markalar üzerine çalışmaktadırlar. Hatta ülkemizde en çok tercih edilen markalarda bunlardır. Aşağıdaki listedeki motorları senetle alabilirsiniz.

Ramzey RMG Moto Gusto Aprilia
BuMoto/ Jingling Çelik Motor Ducati
Falcon Bombardier Hero
Honda Hyosung Kanuni
Kuba Mondial Kymco
KTM Suzuki SYM
Vespa Yamaha Yuki

Sosyal Medya Hesaplarından Motor Alış – Veriş İşlemi

Sosyal medya hesapları olan Facebook, Instagram gibi hesaplardan da artık bildiğiniz gibi alışveriş işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca Letgo Uygulamasını indirerek de motor satan kişilere ulaşabilirsiniz. Ama en çok tercih edilen yerler genellikle Facebook sitesindeki Motor Satış gruplarıdır. Özellikle elden satış yapan kişiler bu facebook gruplarını kullanarak satış yapabilmektedirler. İşte bu gruplardan bazılarını sizlere sunmak istiyoruz.

Senetle Vadeli Motosiklet Ve Otomobil Alım Satım Grubu

Senetle Motor ve Senetle Otomobil Satışı

Motor Alım – Satım Grubu (Yüksek Üye)

Facebook üyesiyseniz bu gruplarda satış yapabilir veya satış yapan firmaları bulabilirsiniz.

Bugün sizlere Senetle Motor Veren Yerler hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer bankalardan kredi alamıyor ve senet karşılığında motor almak istiyorsanız söylediğimiz yöntemlere bakabilirsiniz. Ayrıca eğer Google MAP uygulamasını kullanıyorsanız sol taraftaki arama kısmına Senetle Motor yazarsanız en yakınınızda bulunan senetle motor satan yerler listesi gelecektir. Oraya giderek birebir görüşme yapabilirsiniz. Senetle motor haricinde Senetle Kredi hakkında da merak ettikleriniz varsa Senetle Para veya Borç Para Veren Yerler 2019 adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Aşağıdaki yorumlar kısmına soru, görüş, öneri ve hatta motor alım- satım işlemi de yapabilirsiniz. Bunun için ad soyad ve mail adresi bırakırsanız arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *