TEB 4466 SMS Kredi Başvurusu
2 Oca, 2019 13:07 tarihinde eklendi

TEB 4466 SMS Kredi Başvurusu

TEB 4466 SMS Kredi Başvurusu

SMS kredi almak son zamanlarda çok tercih edilen kredi türlerinden biridir. Çünkü oturduğunuz yerden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sadece cep telefonundan yapılan sms kredi kampanyalarına katılan bir bankada TEB sms kredi başvurusudur. TEB sms kredi başvurusu yapmak istiyorsanız da belli bir müşteri grubu içersin de olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusunu herkes yapabilir ama kredi onayı almak için bir çok şartlara uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bugün sizlere TEB 4466 SMS Kredi Başvurusu yapmak için neler gereklidir ve bu krediyi nasıl kullanabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar.

<<<—Senetle Kredi Veya Borç Para Veren Yerler İçin Tıklayınız—>>>

TEB SMS Kredi Başvurusu

Bu bankadan SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka siciliniz ve kredi notunuz iyi olması gerekmektedir. Tüm bankalardan kredi başvurusu yapmadan önce muhakkak kredi siciliniz hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. www.findeks.com sitesine girip üye olduktan sonra findeks kredi notunuzu öğrenebilir ve bu kredi notuna göre başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer son dönemlerde kredi kartını gecikmeli ödüyor ve kredi taksitlerini gününde ödemiyorsanız banka siciliniz bozulmuş demektir. Banka sicili bozuk olan kişilerin kredi başvuruları da olumsuz sonuçlanır.

4466 TEB SMS kredi başvurusunda bulunmak içinde bu şartlara uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. İhtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen bankalardan olan TEB, hızlı ve kolay kredi başvurusu yapmanız için bir çok yöntem geliştirmiş ve bu yöntem ile anında size kredi hizmeti sağlamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Kolay Kredi Veren Banka QNB Finansbank (5030 SMS Kredisi)


TEB SMS Krediye Nasıl Başvuru Yapılır?

En kolay SMS kredisi başvurusu bankalarından biri olan TEB, sadece bir mesajla anında kredi sonucunuzu size göndermektedir. Eğer bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek TC Kimlik numaranızı yazıp 4466’ya mesaj olarak gönderirseniz anında kredi başvurusu yapmış olursunuz. Kısa bir süre içersin de kredi başvurunuz değerlendirilerek size yine mesajla sonucu gelecektir. Mesaj attığınız cep telefonuna gelen cevap eğer olumluysa mesaj içeriğine göre bankadan kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer krediniz ön onay almışsa evraklarla, eğer krediniz sadece onay almışsa sadece kimliğinizle en yakın TEB şubesinden kredinizi alabilirsiniz.

<<<—Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar İçin Tıklayınız—>>>

TEB Kredi Başvuru Sorgulama

Bu bankadan SMS kredisi başvurusu yaptığınız zaman size cep telefonunuza kesin olarak cevap gelecektir. Ama bazı durumlarda bankalarda sistemsel sıkıntılar olabiliyor. Bu yüzden eğer SMS kredisi başvurusu yaptınız ve henüz cep telefonunuza kredi cevabı gelmediyse 0 850 200 0 666 numaralı telefonu arayarak kredi başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu verdiğimiz numara TEB müşteri hizmetleri numarasıdır. Bu numarayı 7 gün 24 saat alarak kredi başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.
Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *