Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru ve Bilgiler
16 Eyl, 2018 12:13 tarihinde eklendi

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru ve Bilgiler

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru ve Bilgiler

Akbank kredi kartı başvurusu yapacağınız zaman size Türkiye’de en çok kullanılan Axess özellikli kredi kartını vereceklerdir. Kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız Akbank Axess kredi kartına başvurarak kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bu yazımızda size Akbank Axess Kredi Kartına nasıl başvuru yapabilirsiniz onlardan bahsetmeye çalışacağız.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank Axess kredi kartının bir çok özelliği vardır. En önemli özelliği ise Axess ile anlaşmalı iş yeri sayısının çok fazla olması ve bu anlaşmalı iş yerlerinden taksitle alışveriş imkanı sağlamasıdır. Bu yaptığınız alışverişlerde CHİP PARA kazanama imkanınız da olacaktır. Daha sonra kazandığınız bu Chip Paraları istediğiniz alışverişte kullanabilirsiniz. Bu kredi kartının ayrıca taksit erteleme, cazip koşullarda taksitli nakit avans imkanı ön plana çıkan diğer özellikleridir.

Akbank’tan kredi kartı almak isteyen müşteriler için başvuru işlemlerini çok kısa bir süre içinde sadece 5 dakikada kredi kartı başvurusu yapabilmektedirler. Başvuru yöntemlerinde bir çok alternatif bulunmaktadır. Bunlar arasında en kolaylarından bahsedecek olursak, telefon ile kısa mesaj ile göndererek kredi kartı başvurusu, internet bankacılığından kredi kartı başvurusu, mobil bankadan kredi kartı başvurusu, Akbank şubelerinden direkt olarak kredi kartı başvurusu ve Akbank telefon bankacılığı numarası olan 444 25 25 / 0850 222 25 25 ‘i arayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kanalları kullanarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hangi Bankalar En Kolay Kredi Kartı Verir? (5 BANKA)

Akbank Şubesinden Kredi Kartı Başvurusu : Akbank şubelerine gidip kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay. Akbank şubesine giderek görevli personelden ve ya gişelerden kredi kartı başvuru formu isteyin. Onu eksiksiz bir şekilde doldurup tekrardan işlem yapması için görevli personele verin. Başvuru gününden en az 1 hafta içinde başvurunuz incelenecek ve olumlu başvuru olma durumunda ise başvuru formunda belirttiğiniz ev veya iş adresine kurye ile kredi kartınız gönderilecektir.

Akbank Telefon Bankacılığı İle Kredi Kartı Başvurusu : Akbank’ın şubesiz bankacılık kanallarını kullanarak şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Akbank telefon bankacılığı üzerinden 444 25 25 / 0850 222 25 25 ‘i arayarak başvurular bölümünden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra beraber bilgilerinizi doldurup kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi kartınız olumlu olma durumunda en kısa zamanda adresinize kurye ile gönderilecektir.Akbank İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu : Akbank’ın müşterisi iseniz kredi kartı başvurunuzu İnternet Bankacılığını kullanarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifrenizi girdikten sonra çıkan sayfada Kartlarım menüsünden Yeni Kredi Kartı Başvuru bölümüne girerek kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve sonucu gün içersinde öğrenebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil Şube ile Kredi Kartı Başvurusu : Akbank Axess Kredi Kartı başvurusunda bulunmak için internet bankacılığı gibi Direkt Mobil şubeyi kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuruda bulunmak için de öncelikle Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Kredi kartı başvurusu için Akbank Direkt ile Kartlarım menüsünden Kredi Kartı Başvurusunu seçerek anında kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank 10.000 TL 36 Ay Vade Kredi Başvurusu (2018)

Akbank İnternet Sitesinden Kredi Kartı Başvurusu : Eğer Akbank müşterisi değilseniz Akbank’ın internet sitesini kullarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank Axess Kredi Kartı başvurusunu internet sitesinden yapmanız için Akbank’ın resmi sitesi www.akbank.com.tr adresine girerek buradan Kredi Kartı Başvurusu formunu doldurduktan sonra kredi kartı sonucunuzu beklemeniz olacaktır. Kredi kartınız olumlu olma durumunda Çağrı Merkezinden aranacak ve bilgileriniz kayıt edilecektir.

Akbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu : Müşterilerin en çok kullandığı başvuru yöntemi SMS başvuru yöntemidir. Oturduğunuz yerden telefon ile yapılan bu başvuru ile Akbank Axess Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvuruyu yapmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne TC Kimlik numaranızı yazıp 4425’e göndermeniz yeterlidir. Başvurunuz kısa bir süre içersin de incelenecek ve olumlu olması durumunda yine Çağrı Merkezinden bilgilerinizi almak için sizi arayacaklardır. Kredi kartınız onaylandıktan sonra belirttiğiniz adrese kurye ile gönderilecektir. Dilerseniz kredi kartınızın size yakın Akbank şubesine gönderilip şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme: Yukarıda belirttiğimiz yöntemlerle kredi kartı başvurusu yaptınız ve size henüz geri dönüş yapılmadıysa Akbank şubesine giderek başvurunuzun durumunu sorabilirsiniz.  Dilerseniz oturduğunuz yerden Müşteri Temsilcisi numarasını arayarak başvuru durumunuzu öğrenebilir, olumlu / olumsuz ve ya henüz değerlendirme aşamasında olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *