Borç Temizleme Kredisi Veren Bankalar 2019
19 Oca, 2019 16:02 tarihinde eklendi

Borç Temizleme Kredisi Veren Bankalar 2019

Borç Temizleme Kredisi Veren Bankalar 2019

Borç kapatma kredisi ve ya bir diğer adıyla borç temizleme kredisi veren bankalar 2019 yılında da devam etmektedirler. Özellikle müşterilerin en çok merak ettikleri konulardan bir tanesi de hangi banka daha avantajlı kredi vermektedir. Birbirinden farklı banka kredi ve kredi kartları borçlarını bir yere toplamak istiyorsanız borç temizleme kredisi verilmektedir. Bu kredilerde ihtiyaç kredisi olarak kullanırsanız en fazla 36 ay, ipotek karşılığı kredi kullanırsanız ise 48 ay vade yaparak tüm borçlarınızı tek bir yere aktarabilirsiniz. Borç temizleme kredisinin bir diğer avantajı da dağınık borçlarınızı bir yere toplar ve bu borçları gününde ödediğiniz için kredi notunuzda yükselmektedir. Bugün sizlere borç temizleme kredisi veren bankalar 2019 hakkında bilgiler vereceğiz. 2019 ocak ayında çıkan ve sadece kredi kartlarını kapsayan Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Ödeme Kredisi (60 ay) hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Borç Temizleme Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Borç temizleme kredileri ile ilgili detaylı bilgiler şunlardır. Öncelikle bu krediyi almak için borç ödemelerinizin düzenli olmasa da ödenmesi gerekmektedir. Eğer borçlarınız yüzünden icralık bir durum olduysa kredi kullanamazsınız. Bu durumda avukata gidip kredinizi yapılandırabilirsiniz. Borç temizleme kredisi alabilmek için bankanın şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Gelirinizle borçlarınızın da uyuşması gerekir. Örneğin sizin geliriniz asgari ücret ve 50 bin lira borcu temizleyerek tek bir yere ödeme yapmak isterseniz bu imkansızdır. Asgari ücretle en fazla maaşınızın 15 katına kadar kredi alabilirsiniz. Ayrıca bankalar sizden kefil ve teminat da isteyebilirler. Eğer banka şartlarına uygunsanız şu bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank 10.000 TL 36 Ay Vade Kredi Başvurusu (2018)

<<< — Senetle Para Veren Yerler Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız — >>>

QNB Finansbank Borç Temizleme Kredisi 2019

Bu banka normal krediler verdiği gibi borç temizleme kredisi de vermektedir. QNB Finansbank 40.000 TL’ye kadar olan tüm borçlarınızı tek bir yere toplamanız için size yardımcı olacaktır. Kredi ve kredi kartları borçlarınız 40 bin lira civarındaysa bu bankaya direk giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Size uygun faiz oranları için kredi başvurusunda bulunmanız gerekir. Diğer bankalara nazaran daha çok tercih edilen bu bankadan kredi notu düşükler kefille 36 aya kadar vadelerle borç temizleme kredisi kullanabilir.

Şekerbank Borç Temizleme Kredisi 2019

Şekerbank genellikle emekliler, memurlar ve ipotek verebilecek düzenli gelir sahiplerine borç temizleme kredisi vermektedir. 100.000 TL ya kadar verilen bu kredide 36 ay ve 48 ay vadelerle kredi kullanabilirsiniz. Tüm borçlarınızı kapatıp, kredi kartlarınızı iptal etmeniz durumunda verilecek kredide, kredi notu düşük olan kişilerde başvurular yapabilir. Emeklilerde ise maaş taşıma isteyen bu bankadan borç temizleme kredisi için banka şubesine direk giderek başvuru yapmanız gerekir. İnternet üzerinden ve SMS ile borç temizleme kredisi verilmemektedir.Vakıfbank Borç Temizleme Kredisi 2019

Vakıfbank borç temizleme kredisinde her hangi bir limit belirlememiştir. İhtiyaç kredisi ve ipotekli krediler ile kişilerin borçlarını tek bir yere toplayan bu bankadan düzenli gelir sahibi olmanız yeterlidir. Belgelediğiniz belge ile ödeyeceğiniz kredi miktarı hesaplandıktan sonra kredi onayınız gelmektedir. Bu bankaya başvuracak müşteriler için kredi notu önemlidir. Kredi notu sıfır olan kişilerde bu bankadan 20 bin liraya kadar kredi alabilirler. Eğer bu bankadan maaş alan müşteriyseniz tüm borçlarınızı kapatarak 36 ay vade ile borç temizleme kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Fibabank'tan Anında 100.000 TL ve üzeri Konut Kredisi

Burgan Bank Borç Temizleme Kredisi 2019

Burgan Bank’tan da borç temizleme, borç yapılandırma kredileri alabilirsiniz. Emekli iseniz bu bankaya maaş taşıyarak 100 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Bunun için Burgan Bank’tan Emekliye 100.000 TL Kredi adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Bu kredide borçlarınız kapatılacak ve maaşınız bu bankaya taşınacaktır. Kredi notuna göre faiz uygulaması olan bu bankadan sizde şubelere giderek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca ipotek karşılığı kredi kullanarak da kredi başvurunda bulunabilirsiniz. Vereceğiniz teminatın gayrimenkul olması gerekir. Bu mülkün ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Borç Temizleme Kredisi 2019

Son işyerinizde en az 3 ay sigortalı olarak çalışıyorsanız Garanti Bankasından 30.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredide tüm kredi kartı ve kredili ürünlerinizin borçlarını kapatabilir ve anında kredi onayını görebilirsiniz. Eğer bu bankadan maaş alan bir müşteriyseniz bu kredi tutarı 100.000 TL’ye kadar olmaktadır. En yakın banka şubesinden borç temizleme kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Borç Temizleme Kredisi 2019

Akbank hızlı ve kolay kredi veren bankalardan birisidir. Bu bankadan eğer borç temizleme kredisi başvurusu yapacaksanız kredi notunuzun en az 1300 olması gerekmektedir. 40.000 TL’ye kadar borç temizleme kredisi veren Akbank 36 ay vade ile sizlere uzun vadeli ödeme planı hazırlamaktadır. Banka şubelerine direk giderek yapacağınız bu kredi başvurusunda anında onay alırsanız aynı gün kredinizi kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  10 Bin TL ve 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Yukarıda sizlere bir çok bankanın borç temizleme kredisi hakkında bilgilerini verdik. Eğer maaş aldığınız bir banka varsa ilk olarak o bankadan uygun faizlerle borç temizleme kredisi alabilirsiniz. Ayrıca düşünceleriniz ve bize soracağınız sorular varsa aşağıdaki yorum kısmından bize sorunuzu iletebilirsiniz. Bir önceki konumuz olan İcralık Olan Kimseye Kredi Verilir Mi? Makalemizi de okuyarak  bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *