Halkbank Bakiye Sorgulama (SMS ve İnternetten Hızlı)
7 Şub, 2019 12:50 tarihinde eklendi

Halkbank Bakiye Sorgulama (SMS ve İnternetten Hızlı)

Halkbank Bakiye Sorgulama (SMS ve İnternetten Hızlı)

Halkbank bakiye sorgulama yapmak isteyen müşteriler bankanın sizlere sunduğu kolay yöntemlerle sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Halkbank bakiye sorgulama işlemleri için pek çok yol bulunmaktadır. İnternet üzerinden, dijital sistemlerden, ATM’den, Şubelerden ve Telefon bankacılığından bakiye sorgulama işlemleri yapabilmektesiniz. Günümüz teknolojisinde artık kolay işlemleri evde oturduğumuz yerden yapmaktayız. Dijital ortama geçen bankalar tüm bankacılık işlemlerini artık cep telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan yapabiliyorsunuz. Bugün sizlere Halkbank bakiye sorgulama işlemi en kolay nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Vakıfbank bakiye sorgulama işlemi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Halkbank Bakiye Sorgulama İşlemi

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren bu banka birçok müşteriyi kendine çekmeyi başarmıştır. Özellikle herkese verdiği uygun kredilerle müşterilerin ilk tercih ettiği bankalardan birisi olan Halkbank banka müşterilerine sunduğu hizmetlerle de kolay bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yapmanızı sağlamaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren SMS Bankacılığı, Alo Diyalog telefon bankacılığı, İnternet Bankacılığı ve Halkbank Mobil Bankacılık hizmetinden her müşterisi faydalanabilmektedir. Bu sistemleri kullanarak kredi ve kredi kartı başvurusu yapabildiğiniz gibi ayrıca tüm hesap bakiyelerinizi de öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere bu bakiye işlemlerini nasıl yapabileceğinizi söyleyeceğiz.

Halkbank SMS İle Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bakiye sorgulama işlemini cep telefonunuzdan yapmak istiyorsanız, SMS sistemi ile sorgulama yapabilirsiniz. Halkbank SMS sistemi 3401 numarasından kolayca hesap bakiyeniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm hesaplarınız ile ilgili bilgi almak istiyorsanız BAKIYE yazıp 3401’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaparken muhakkak bankaya kayıtlı cep telefonundan mesaj atmanız gerekir. Kart veya ek kart bakiye sorgulama işlemleri için ise BAKIYE yazıp boşluk bıraktıktan sonra Ek Kart numarasını yazarak 3401’e mesaj göndererek bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank Esnaf Kredisi 2019 (ESNAF KEFALET KREDİSİ FAİZ ORANLARI)


Halkbank İnternet Üzerinden Bakiye Sorgulama İşlemi

Halkbank resmi internet sitesi olan www.halkbank.com.tr adresinden internet bankacılığına girerek Halkbank bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Bu sisteme giriş yapmanız için internet bankacılığı şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa bankanızla irtibata geçerek kendinize şifre oluşturabilirsiniz. İnternet bankacılığına girdiğinizde menüde yer alan Hesaplarım butonuna tıklayarak kolay bir şekilde hesap bakiye sorgulama işi yapabilir ve tüm para transferlerinizi buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca hesabınızdan başka bir hesaba EFT ve HAVALE işlemi de yapabilirsiniz.

Halkbank Mobil şube uygulamasını telefonunuza indirerek kolay bir şekilde aynı internet bankacılığında olduğu gibi bu uygulamada da şifrelerinizi girerek sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Buradan da 7 gün 24 saat hesap bilgilerinize ulaşabilir ve istediğiniz zaman istediğinize para gönderebilirsiniz.

Halkbank Diğer Bakiye Sorgulama İşlemleri

Banka şubelerine giderek kimliğinizle hesabınızda ne kadar para var veya ne kadar para gelmiş anında öğrenebilirsiniz. Gişe numarasından sıra numarası alarak sıranız geldiğinde personele kimliğinizi vererek tüm hesap bilgilerinizi öğrenebilir ve hesap bilgileriniz hakkında çıktı alabilirsiniz.

Ayrıca Halkbank ATM’lerinden kartlı işlem veya kartsız işlem yaparak Hesap bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Halkbank bakiye sorgulama işleminizi kartsız işlemden yapacaksanız, bankanın kayıtlı olan cep telefonu yanınızda olması gerekmektedir. Çünkü bu cep telefonuna doğrulama kodu gelecek ve bu kodu 3 dakika içinde bankamatiğe girmeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra hesap bakiyeniz ne kadar görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank EFT Saatleri Bilgileri 2019

Yukarıda sizlere Halkbank bakiye sorgulama işlemi hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer Halkbank bakiye sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Bir önceki konumuz olan Senetle Motor Satan Yerler hakkında bilgi almak için ise yazımızı okuyabilirsiniz. Halkbank bakiye sorgusu yapamayan ve sorun yaşayan müşteriler de aşağıdaki yorumlar kısmına bize ileti yazabilirler. Görüş ve önerilerinizi de bize bildirebilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *