Online İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019
18 Kas, 2018 20:49 tarihinde eklendi

Online İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019

Online İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019

Online kredi almak artık en kolay kredi başvurularından bir tanesidir. Sizde oturduğunuz yerden online bir şekilde hızlı kredi başvurusu yapabilir ve bankaya gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Bunun için bankalar geliştirdikleri teknolojiyle kişilerin internet bankacılığını kullanarak ve ya mobil uygulamasını kullanarak hızlı kredi başvuru yapmasına imkan sağlamışlardır. Sizde bankalardan kredi almadan önce kendi bankanızın online kredi verip vermediğiniz kontrol edebilirsiniz. Bir çok banka online kredi vermektedir. Eğer sizde online kredi almak istiyorsanız ve hangi bankadan daha kolay kredi başvurusu yaparım diyorsanız bu yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Online ihtiyaç kredisi veren bankalar 2019 yılına girmeden önce hangileri merak ediyorsanız yazımızı okuyama devam ediniz.

Online Kredi Veren Bankalar

Bankalar rekabetlerini arttırırken kredi kampanyalarında her geçen gün daha yeniliklere de yelken açmaktadırlar. Bankalardan kolay yapabildiğiniz kredi başvurularına şimdi de online kredi başvurusu gelmiştir. Bu başvuru şeklinde sadece başvuru ile değil krediniz onaylandığında bankaya gitmeden anında kredinizi hesaba bile atabiliyorsunuz. Sizde bu hizmetten yararlanmanız için bankaların uyguladığı politikalara uymanız gerekir. Bunun başında ise iyi bir kredi notu vardır. Kredi notunuz banka kredisi için iyi olabilir ama online kredi almanız için daha yüksek bir kredi notuna sahip olmalısınız. Uzun yıllardır banka çalışmaları düzenli olan kişilere online kredi verilmektedir. Sizde online kredi almak istiyor ve en hızlı hangi bankadan bu işlemi yapabilirim diye düşünüyorsanız aşağıdaki bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bu bankalarla çalışmanız yoksa en yakın banka şubesine giderek hesap açtırabilir ve ertesi gün internet bankacılığı şifresi alarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar 2019


Akbank Online Kredi 

Akbank’ın online kredisi en çok kullanılan bir kredi başvuru şeklidir. Özellikle internet bankacılığı ve Akbank Direkt kullananlar için bu banka hızlı bir işlem yaptırarak anında ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasında telefonunuzu sallayarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda salla kredi bölümüne gelerek telefonunuzu salladıktan sonra ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz. Eğer verilen limit işinizi görüyorsa bankaya gitmeden hızlı bir şekilde hesabınıza aktararak 36 ay vadeye kadar kredi çekebilirsiniz. Akbank’tan online kredi almak istiyorsanız bankadan açılmış bir hesabınız ve bu hesaba bağlı internet bankacılığı şifreniz olması gerekmektedir. Daha sonra mobil uygulama ve ya internet şubesine girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Online Kredi

Online kredi veren bir diğer banka ise QNB Finansbank’tır. Çok hızlı ve kolay kredi alabileceğiniz bu bankadan online işlem yapmak için internet bankacılığı ve ya mobil şubesine girerek hızlı kredi adımından kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. QNB Finansbank’tan 15 bin liraya kadar 36 ay vade ile online kredi alabilirsiniz. Kredi başvuru ekranına geldikten sonra anında hızlı kredi başvurusu yaparak ne kadar kredi alabileceğinizi görebilirsiniz. Sizde eğer bu bankanın müşterisiyseniz hemen bir internet şifresi alarak mobil şube ve ya internet bankacılığına girerek bu işlemi yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında ise bankaya gitmeden anında hesabınıza aktarılacak ve hemen kullanmaya başlayacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank'tan 15.000 TL 48 Ay %1.95 Faiz Oranıyla Kredi Başvurusu

İş Bankası Online Kredi

Özellikle İş Cep uygulamasını kullanarak 15 bin liraya kadar anında kredi kullanabilirsiniz. İş cep ve internet bankacılığı ile iş bankası kendi müşterilerine uygun faizlerle anında kredi başvurusu imkanı sunmaktadır. Sizde iş bankası mobil ve ya internet bankacılığı kullanıyorsanız online kredi alabilirsiniz. Çok iyi bir kredi notunuz varsa bu bankadan anında kredi alabilirsiniz. Bankaya gitmeden, Evrak derdiyle uğraşmadan, Kefil bulmadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Eğer iş bankası müşterisi değilseniz en yakın bankaya gitmeden önce ATM’ler üzerinden kredi başvurusu yapınız. Eğer kredinize onay gelirse bir hesap açtırın ve ertesi gün kredi başvurusu yaparak onaylanan kredinizi kullanabilirsiniz.

Yukarıda sizlere online ihtiyaç kredisi veren bankalardan bahsettik. Her bankanın online kredi hizmeti vardır ama hızlı ve özel olan bankalar yukarıda verilmiştir. Eğer online kredi almak istiyorsanız ilk tercihiniz bu bankalar ve ya maaş aldığınız bankalar olabilir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *