QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu
2 Oca, 2019 21:39 tarihinde eklendi

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Ülkemizde ilk olarak SMS kredisi uygulaması başlatan banka QNB Finansbank’tır. SMS ile kredi dediğimiz zaman aklımıza gelen bu bankadan çok kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve aynı zamanda çok kısa bir sürede de kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik kredi notu yüksek olan kişilere gelir belgesiz kredi de verilmektedir. Eğer sizde QNB Finansbank’tan SMS kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızı okuyarak nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz öğrenebilirsiniz. Bugün sizlere QNB Finansbank 5030 SMS kredi başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Ama önce bu krediyi almak için hangi şartlarda müşteri olmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. İşte detaylar.

<<<— Kredi Notu Nedir? Bilgi Almak İçin Tıkla—>>>

5030 SMS Kredi

QNB Finansbank’ın uzun yıllardır çizgisinden dönmediği bu kampanyaya çok kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Yalnız bu bankadan kredi almak için öncelikle kredi notunuzu ve kredi sicilinizi bilmeniz gerekmektedir. Eğer başka banka ve ya bu bankada kullandığınız kredi ve ya kredi kartı ürünlerinizi geç ödeme yapıyorsanız sms kredisi başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Bu yüzden öncelikle kredi notunuza ve kredi sicilinize bakmanızı öneririz. Daha sonra ihtiyaç kredisi istiyorsanız QNB Finansbank SMS kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu bankadan SMS kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun olması ve cep telefonununuz mesaj bölümünün aktif olması gerekmektedir. Yani hattınız faturasızsa 1 SMS bedeli liranızın telefonunuzda olması gerekir. Çünkü bu mesaj ücretli bir mesajdır. Tarifeniz üzerinden mesaj hakları kabul görmez. Eğer liranız varsa telefonun mesaj bölümüne gelip TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra göndereceğiniz numaraya 5030 yazarak anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Dakikalar içinde size kredi başvuru cevabınız gelecektir. Eğer krediniz onay alırsa o onay mesajı ile en yakın QNB Finansbank şubesine giderek isterseniz gişeden, isterseniz de bireysel müşteri temsilcisinden kolayca kredinizi kullanabilirsiniz. Banka kredi kullanım esnasında sizden gelir belgesi istemeyecektir. Yalnız attığınız mesaj sonunda şu kadar limit gelir belgeli onaylanmıştır deniliyorsa bankaya giderken evraklarınızı yanınıza almayı unutmayın. Ama bu banka genellikle gelir belgesiz hızlı kredi verme taraftarı olduğu için kredi notunuz banka politikasına uygunsa anında istediğiniz rakam onaylanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (YENİ)

<<<—Torun Bakma Maaşı Nasıl Alınır? Bilgi İçin Tıklayınız—>>>

Başvuru Sorgulama

QNB Finansbank’ta SMS kredisi başvurusu yaptığınızda sonucu dakikalar içinde muhakkak size bildirilecektir. Eğer olumluysa olumlu mesaj, olumsuzsa olumsuz mesaj gelecektir. Bazı sistemsel sıkıntılar yüzünden cevap size gelmemiş olabilir. Uzunca bir süre bekledikten sonra hala mesaj gelmediyse bu bankanın iletişim numarası 0 850 222 0 900 ’ü arayarak kredi başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu numarayı arayarak kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *