Ziraat Bankası Emekliye Kredi Kartı 2019
9 Nis, 2019 20:46 tarihinde eklendi

Ziraat Bankası Emekliye Kredi Kartı 2019

Ziraat Bankası Emekliye Kredi Kartı 2019

Ziraat Bankası Emekliye Kredi Kartı 2019 yılında en çok tercih edilen alışveriş kartı olmuştur. Kredi kartı alabilmeniz için belli başları şartlara uygun olmanız gerekmektedir. Emekli olmanızda alabileceğiniz kredi kartları sınırlandırılmıştır. Emekli maaşı dendiğinde aklıma gelen ilk bankalarından biri Ziraat Bankasıdır. Emekliler hangi bankadan kredi kartı alabileceği, en uygun kredi kartları hakkında oldukça araştırma yapmaktadır. Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan emekliler için sunulan kredi kartları mevcuttur. Bu kredi kartları elbette diğer kredi kartlarından farklılık gösterdiği yerler vardır. Öncelikle emekliler için kredi kartları limit düzeyine sahiptir. Bu yazımızda emekliler için Ziraat Bankası kredi kartı alternatiflerini sizinle aşağıda paylaştık.

Ziraat Bankası Emekliye Kredi Kartı

Ziraat Bankası emekliler için kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Özellikle Combo kredi kartları emekliler için uygun kredi kartlarındandır. Ziraat Bankası Combo Kartları sayesinde kartınızı hem maaş kartı hem de kredi kartı olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede iki kartı tek bir kartta birleştirebilirsiniz.

Combo kartınız varsa kartınızın ön tarafında kredi kartı bilgilerinizi, arka tarafında ise banka kartı bilgilerinizi bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekliler İçin Combo Kredi Kartları

Emekliler için kredi kartı çeşitlerine geçmeden önce bilmeniz gereken bir takım durumlar vardır. Emekli maaşınızı bu banka üzerinden alırsanız bu kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi sicilinizin de temiz olması gerekmektedir. Eğer kredi sicilinizde bankalardan dolayı icralık bir durum var ise kredi kartı başvurunuz onaylanmaz. Ayrıca emekli maaşınıza göre kredi kartı limiti oluşturulacağını da söylemek isteriz. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri Numarasını arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Ziraat Bankası Bankkart Combo

Bu hizmette sunulan en klasik karttır. Eğer Bankkart Combo kartınız varsa bankanızla anlaşmalı iş yerlerinden yaptığınız harcamalarda aynı kredi kartlarında olduğu gibi taksitle ödeme, indirim veya puan kazanma hakkınız vardır. Dikkat etmeniz gereken tek şey, ATM veya post cihazlarında kartınızı taktıktan sonra size hangi kartı kullanmak istediğiniz sorulur. Sizin için uygun olanı seçtikten sonra işleminize devam edebilirsiniz. • Bankkart Combo ile otomatik ödeme yapabilirsiniz.
 • 3D Secure özelliği vardır. 3 Boyutlu güvenlik sistemi sayesinde internetten güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Dilediğiniz zaman nakit (veya taksitli) avans kullanabilirsiniz.
 • Taksit erteleme avantajınız vardır.
 • İhtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.
 • Temassız Ödeme kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankkart Combo Gold

Diğer bir Combo kartı ise Bankkart Combo Gold’tur. Bir önce bahsettiğimiz kredi kartıyla her özelliği aynıdır. Sadece Combo Gold’un kredi kartı limiti daha yüksektir.

 • 3D Secure Özelliği bulunur.
 • Otomatik ödeme ve taksit erteleme vardır.
 • Anlaşmalı işyerlerinden taksitli alışveriş imkanı vardır.
 • ComboLira ile puan kazanabilirsiniz. Minimum işlem tutarı 10 Lira olmakla beraber kazandığınız her 1 ComboLira 1 Türk Lirası’na eşittir. Kazandığınız bu ComboLiraları harcamalarınızda kullanabilirsiniz.
 • Temassız Özelliği vardır. 90 Lira’ya kadar olan harcamalarınızda kartınızın temassız özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Dilediğini zaman Nakit Avans veya Taksitli Avans çekme imkanınız vardır.

Ziraat Bankkart Combo Platinum

Son Combo kartımızda Bankkart Combo Platinum’dur. Yukarıda bahsettiğimiz tüm özelliklerin aynısını bu kartta da bulabilirsiniz. Platinum olduğu için limiti ya çok yüksektir ya da limiti yoktur. Bu kartın diğer Combo kartlarına göre bir daha fazla avantajı vardır. Özellikle Asistan hizmetleriyle birçok alanda ayrıcalığa sahip olacaksınız. Bu hizmetlerde; ferdi yardım, konut yardım, araç yardım, bilgi ve organizasyon hizmetleri vb. gibi hizmetler sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama (En Hızlı Yöntem)

Yukarıda sizinle güncel bilgilere dayanarak Ziraat Bankası Emekliler İçin Uygun Kredi Kartlarını listeledik. Eğer yukarıdaki kartlarından birini kullanmak istiyorsanız; Ziraat Bankası şube, internet bankacılığı veya mobil bankacılık, SMS veya müşteri temsilcisi aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. SMS ile kolayca Combo kredi kartı başvurusu yapmak için: Mesaj kısmına büyük harflerle COMBO yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdıktan sonra 4747’ye göndermeniz yeterlidir. Ardından Ziraat Bankası başvurunuzu değerlendirip size dönüş yapacaktır. Kredi kartınız onaylanırsa banka sizinle iletişime geçecektir. Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Emekli Kredisi sayfasına giderek kredi hakkında da bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *