Zor Günde Acil Para Bulma Yöntemleri
31 Oca, 2019 18:28 tarihinde eklendi

Zor Günde Acil Para Bulma Yöntemleri

Zor Günde Acil Para Bulma Yöntemleri

Acil para bulma yöntemleri ile nakit ihtiyacınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacı olan kişiler genellikle acil para bulma yöntemlerini araştırmaktadırlar. Çünkü para artık hayatımızın en büyük gerçeklerinden bir tanesi olmuştur. Parasız hiçbir şeyin olmayacağının hepimiz bilincindeyiz. Bu yüzden ani para ihtiyaçlarımızda ne yapacağımızı da bilmemiz gerekmektedir. Çünkü günü geliyor 100 TL’yi bile cebimizde bulamaz hale gelebiliyoruz. Çok acil paraya ihtiyacımız olduğu zaman ilk olarak dostlarımızı, arkadaşlarımızı, eşimizi ve tanıdıklarımıza gideriz. Ama maalesef genellikle hep olumsuz cevabını alırız. Bu yüzden acil para bulma yöntemlerini her zaman aklınızın bir yerine kazımanız gerekmektedir. Bugün sizlere Zor Günde Acil Para Bulma Yöntemleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Acil Para Bulma Yöntemleri

Hepimizin aklına gelebilen ama zor zamanlarda kimsenin aklına gelmeyen yöntemlerle yazımıza başlamak istiyoruz. Para bulmak gerçekten bu yaşadığımız dönemlerde çok zordur. Çünkü herkes geçim sıkıntısı çektiği için, kimseye borç para vermek istememektedir. Bu sebeple sizde en kısa yoldan acil para nasıl bulurum bu yöntemleri bilmeniz gerekir. Şimdi sizlere acil para bulma yöntemlerini sıralayalım.

Kredi Kartından Nakit Avans

Kredi kartı kullanıyorsanız acil para ihtiyaçlarınızı anında kartınızdan nakit avans çekerek giderebilirsiniz. Bu şekilde kimseden para istemez, kimseyle muhatap olmadan ufak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğer acil paraya ihtiyacınız varsa ve kredi kartınızda limit varsa bankanın ATM’sine giderek taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Eğer kartınızın nakit avans limiti kapalıysa, alışveriş yapacak birini bulup kendi kartınızdan alışveriş yaptırabilir ve nakit parayı kendinize alabilirsiniz. Buda başka bir yöntemdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Senetle Kredi ve ya Borç Para Veren Yerler 2019

Kredi Kartından Altın Almak

Acil nakit ihtiyaçları için insanların tercih ettiği yöntemlerden birisi de kredi kartıyla altın almaktır. İster kendi kartınızla veya başka bulduğunuz bir kredi kartıyla kolay bir şekilde kuyumcuya giderek altın alıp, o altınları nakide çevirebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız işlemlerde nakit avans faizinden daha düşük faizlerle ödeme yapmış olacaksınız. Eğer acil paraya ihtiyacınız varsa hemen kredi kartından altın almak için kuyumcuya gidebilirsiniz.

Senetle Altın Almak

Senet karşılığında altın alarak o altınları daha sonra nakide çevirerek para sıkıntınızı giderebilirsiniz. Yalnız burada bilmeniz gereken senetle altın almak için her kuyumcu bu işi yapmaz. Tanıdığınız, bildiğiniz kuyumcular senetle altın verebilir. Çünkü senetle altın alırken kuyumcular güven isterler. Ayrıca kefil bulmadan da senetle altın almanız imkansızdır.  Etrafınızdaki kuyumculardan bunu öğrenebilirsiniz.Senetle Telefon Almak

Senet karşılığı telefon veren firmaları bularak telefon alabilir ve bu telefonu satarak paraya çevirebilirsiniz. Bunun için elden senetle telefon veren firmaları bulabilirsiniz. Operatörlerinizden en fazla 6 ay taksitle telefon alabilirsiniz. Ama bazı mağazalar bu oranı 12 veya 24 ay vade yaptırarak sizlere sunmaktadır. Sizde senetle telefon almak isterseniz elden senetle telefon veren firmalar yazımızı okuyabilirsiniz.

Evde Günlük Ek İşler Yapabilirsiniz

Evde çalışarak para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özellikle evde paketleme işleri yaparak günlük 100 TL ile 200 TL arasında para kazanabilirsiniz. Buda haftalık 1000 TL civarında bir para yapmaktadır. Evde Yapabileceğiniz birçok paketleme işi mevcuttur. Bu işlere evde ek iş veren firmaları bularak anında başvuru yapabilirsiniz. İşte evde yapabileceğiniz paketleme işleri.

  • Evde Kına Paketleme İşi: Günlük 75 TL
  • Evde Plastik Bardak Paketleme İşi: Günlük 50 TL
  • Evde Galoş Paketleme İşi: Günlük 100 TL
  • Evde Kalem Paketleme İşi: Günlük 80 TL
  • Evde Fotoğraf Paketleme İşi: Günlük 100 TL
  • Evde Kulak Pamuğu Paketleme İşi: Günlük 50 TL
  • Evde USB Bellek Paketleme İşi: Günlük 110 TL
  • Evde Pipet Paketleme İşi: Günlük 75 TL
  • Evde Bebek Şapkası Paketleme İşi: Günlük 50 TL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler (Detaylı Anlatım 2019)

Daha bir çok paketleme işleri de bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT:  Sitemizde herhangi bir para yardımı yapılmamaktadır. Ayrıca tefeciler ile ilgili de bir konu belirtmedik. Çünkü tefecilerden para bulma yöntemini önermiyoruz.

Yukarıda sizlere Zor Günde Acil Para Bulma Yöntemleri hakkında bilgiler verdik. Sizde sormak istediğiniz her türlü konuyu aşağıdaki yorum kısmına yazarak bırakabilirsiniz. Tüm sorularınıza ekibimiz anında cevap verecek ve anında yazınıza ilgili bilgi verilecektir. Bir diğer konumuz olan Senetle Motor Satan Yerler hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *