Ziraat Bankası Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru 2019
7 Oca, 2019 15:40 tarihinde eklendi

Ziraat Bankası Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru 2019

Ziraat Bankası Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru 2019

Ülkemizde uzun yıllardır ve Osmanlı döneminden beri hizmet veren bir kamu bankası olan Ziraat Bankası bir çok müşterinin ilk tercih ettiği bankalardan bir tanesidir. Özellikle emeklilerin emekli maaşları dahilinde kredi almalarını sağlayan bu banka diğer bankalara göre faiz oranları daha düşüktür. Bugün sizlere Ziraat Bankası Güncel Faiz Oranları ve Başvuru 2019 hakkında bilgiler vereceğiz. Yeni bir yıla girdiğimiz şu günlerde 2019 yılı ziraat bankası faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak ve ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz konumuz hakkında bilgiler verelim.

<<<—Faizsiz Kredi Veren Bankalar İçin Tıklayınız—>>>

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi 2019

Nakit ihtiyaçlarımız olduğu zaman ve ya acil para aradığımız zaman ilk tercihimiz tabi ki de bankalar olmuştur. Her bankanın da kredi müşteri grubu diğer müşteri grubuna göre farklıdır. Eğer sizde Ziraat Bankasından ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız bu bankanın uyguladığı politikalara uygun bir müşteri olmanız gerekir. Diğer bankalara nazaran Ziraat Bankası’da tüm kredilerinde bir çok noktaya dikkat çekmek istemektedir. Özellikle bu bankadan maaş almıyorsanız kredi notunuz ve çalışma süreleriniz detaylı bir şekilde incelenmektedir. Bu bankada gelir belgesiz kredi imkanı yoktur. Her kredi gibi bu bankadan da kredi alırken bankaya gidip evraklarınızla birlikte kredi kullanabilirsiniz. Kredi almaya gittiğinizde çalıştığınız iş yerinde en az 6 ay çalışmanız ve en az 6 ay SGK kaydınızın olması gerekmektedir. Yeni bir işe girdiniz ve özel sektör çalışanıysanız bu bankadan kredi almanız oldukça zor olacaktır. Anca teminatlı kredilere başvuru yapabilir ve ya bu bankadan emekli maaşı almış birisini kendinize kefil yapmanız istenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankasından Öğrenciye 5.000-20.000 TL Arası Kredi

<<<—ING Bank Faiz Oranları 2019 İçin Tıklayınız—>>>

Emekli maaşınızı ve ya çalışma maaşınızı bu bankadan alıyorsanız size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Özellikle emekli müşterilerini bankada tutmak amacıyla kredi notunu dert etmeden kredi verildiği görülmektedir. Ziraat Bankasından ihtiyaç kredisi alacaksanız en fazla 36 ay vade ile kredi alabileceğinizi de unutmayınız. Maaşınıza göre kredi hizmeti veren bu bankadan ne kadar kredi alabilirliğinizi bankaya gitmeden öğrenemezsiniz. Bu yüzden en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek evraklarınızla birlikte başvuru yaparsanız aynı gün sonuç alabilir ve hatta krediniz onaylanırsa aynı gün kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere tahmini olarak çekeceğiniz kredi miktarına göre aylık ödemelerinizi hesaplayacağız. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek aylık ödemeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Çekilen Kredi Tutarı ve Vade Aylık Ödeme Tutarı
5.000 TL 24 Ay Vade 286 TL
5.000 TL 36 Ay Vade 220 TL
10.000 TL 36 Ay Vade 439 TL
20.000 TL 36 Ay Vade 878 TL
30.000 TL 36 Ay Vade 1.318 TL
40.000 TL 36 Ay Vade 1.757 TL
50.000 TL 36 Ay Vade 2.197 TL

Yukarıdaki tabloyu hazırladığımızda faiz oranı %2.27 olarak direk Ziraat Bankası sitesinden alınarak hesaplanmıştır. Bu faiz oranı siz bu yazıyı okuduğunuzda yükselebilir ve ya alçalabilir. Bu yüzden eğer bu bankadan kredi almak istiyorsanız ilk önce güncel faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Postam ile 45.000 TL Başvuru Detayları (ING Bank - PTT)

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Bu bankaya kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bir çok yolla kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız size önerimiz bu bankadan özellikle konut ve ya taşıt kredisi almak istiyorsanız direk banka şubesine gidip evraklarınızla başvuru yapmanızdır. Çünkü sms ve ya internet üzerinden yapılan başvurularda otomatik sistem olduğu için ufak bir sorunuzda krediniz red olabilir. Bu yüzden banka şubesine giderek başvuru yaparsanız bu sorunu belki kefil ve ya belki başka bir evrakla çözebilirsiniz. Durumunuz kötü, icralık dosyalarınız varsa banka size kredi vermeyecektir.

<<<—Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu İçin Tıklayınız—>>>

Ziraat Bankası kredi başvurusu için ATM’leri kullanabilir, İnternet bankacılığı ve mobil şubeyi kullanabilir, 444 00 00 Müşteri hizmetlerinden kredi başvurusu yapabilir ve ya SMS ile kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Her kredide tahsis ücreti ödemek ve hayat sigortası yaptırmak zorunludur.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *