Ziraat Bankası Zorunlu Trafik Sigortası 2019 (Teklif Al)
7 Şub, 2019 22:07 tarihinde eklendi

Ziraat Bankası Zorunlu Trafik Sigortası 2019 (Teklif Al)

Ziraat Bankası Zorunlu Trafik Sigortası 2019 (Teklif Al)

Ziraat Bankası Trafik Sigortası 2019 yılında da en uygun bankalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizdeki en çok tercih edilen sigortalardan olan Ziraat Bankası trafik sigortası ile indirimli fiyat alabilirsiniz. Araç sigortalarının fiyatları arttıkça araç sahiplerinin de cepleri yanmaya başlamıştır. Uygun olarak sigorta yaptırmak isteyenler için Ziraat Bankası uygun fiyatlarla kullanıcılarına trafik sigortası hizmeti vermektedir. Bugün sizlere Ziraat Bankası Trafik Sigortası hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Bankası Trafik Sigortası (Araç Prim Tutarı)

Eğer ziraat bankası müşterisiyseniz ve bu bankadan sigorta yaptırmak istiyorsanız size uygun oranlar sigortanızı Ziraat Sigorta ile yaptırabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bir araba aldığınızda veya bir araç aldığınızda noter işlemlerinden sonra hemen sigortasını yaptırmak zorundasınız. Bir çok sigorta şirketinden fiyat alarak size özel olan ve size uygun olan en iyi sigorta şirketinden trafik sigortasını yaptırırız. Eğer Ziraat Bankasına giderek Ziraat Sigorta yaptırmak isterseniz size %10 ile %20 arasında indirim yaptırarak sigorta yaptırmaktadırlar.

İnternet sitelerinde çıkan 659 Liralık araç sigortasının PTT ve Ziraat Bankasından yapılan sigortalar 301 lira olarak haberler çıkmaktadır. Yalnız bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Özellikle otomobillerde en az 600 TL’den başlayan fiyatlar vardır. Bu söylenen motosiklet sigortasıdır. Bu yüzden bu bankaya giderek bu fiyatta sigorta yaptırmayı denemeyiniz. Eğer bu bankadan teklif almak istiyorsanız Ziraat Trafik Sigortası Teklifi Al linkine tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bireysel Emeklilik Sistemine Girmek İçin 7 Neden


Ziraat Sigorta Kapsamı Nelerdir?

Bu bankadan kaza sigortaları yaptırmak istiyorsanız Ailem ziraat güvencesinde sigortası, zorunlu trafik sigortası ve hususi araç kasko sigortalarını yaptırabilirsiniz. Bu sigortanın kapsamında Türkiye sınırları içersin de olası bir kaza durumunda araçların veya 3. Şahıslara verilen maddi zararları Ziraat Sigorta ile karşılanmaktadır. Ziraat Sigorta poliçesinde tanımlanan ve prim borcu olan sigortalının olası bir kaza da ölüm veya yaralanma olursa karşı tarafa ödenecek tüm zararı ve tüm hukuki süreci zorunlu sigortanın teminat kapsamına girmektedir. Ayrıca kaza sonrası aracın çekiler tarafından çekilmesini de sigorta şirketi sağlamaktadır.

Ziraat Bankası sigortası yaptırdığınızda tüm ödemeler vergiler dahil peşin olarak 1 yıl yapılmaktadır. Bu sigortayı nereden yaptırırsanız yaptırın peşin olarak yaptıracaksınız. Bazı firmalardan bu ödemeyi kredi kartıyla taksitle de yapabilirsiniz. Karayolları motorlu araçlar zorunlu trafik sigortası hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Hususi Araç Kasko Sigortası Bilgileri

Ziraat Kasko Sigortasını hususi olarak kullanılan motorlu kara aracı otomobil, minibüs ve kamyonetler için düzenlenen zorunlu bir poliçedir. Eğer Ziraat Bankasından yaptırmazsanız bile zorunlu olarak başka bir firmadan yaptırmak zorundasınız. Bu bankadan eğer araç sigortası, konut sigortası ve diğer sigortalarla ilgili bilgiler almak istiyorsanız banka şubesine giderek kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Diğer bankalar olan Garanti Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Akbank ve Denizbank’ta sigorta için sizlere uygun oranlar verebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yoksul Öğrencilere Devlet Tarafından SED Yardımı

Yukarıda sizlere Ziraat Bankası Trafik Sigortası Hakkında bilgiler verdik. Sizde uygun fiyatlı olarak Ziraat Bankası ve PTT şubelerine giderek uygun trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Ayrıca diğer konumuz olan En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası Yapan Firmalar adlı makalemizi de okuyarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *