Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi 2019 (Detaylı İnceleme)
14 Tem, 2019 14:02 tarihinde eklendi

Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi 2019 (Detaylı İnceleme)

Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi 2019 (Detaylı İnceleme)

Bankadan kredi çekemeyenler için kredi alınabilir mi? Bu sorunun yanıtını araştırdık ve sizler için yararlı olabileceği düşündüğümüz bir yazı paylaşıyoruz. Bankadan kredi alamayan kişiler genellikle ya sicili bozuk olan kişilerdir ya da borçlanması yüksek olan kişilerdir. Bir çok bankaya kredi ve kredi kartlarınız üst limitteyse bankalar bunu ekranlarında görür ve size kredi vermezler. Bu yüzden bir çok yola başvuru yaparız ve bankalar haricinde kredi almak için araştırmalar yaparız. Bankalar da kendi aralarında bir çok politikaya sahiptir. Örneğin kamu bankaları çalışmayan kişilere, düzenli geliri olmayan kişilere genellikle kredi vermeye çekinirler. Bu yüzden bu bankalara kredi başvurusu yaptığınız zaman krediniz olumsuz sonuçlanabilir. Yalnız bazı bankalarda bu durum tam aksine işlemektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar vardır. Bu bankalardan kredi notunuz yüksek se anında kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz. Ayrıca şunu da söylemek istiyoruz eğer kredi notunuz sınırdaysa A bankası size olumsuz diyebilir ama B bankasından yüksek limitli kredi alabilirsiniz. Bu yüzden ilk önce kredi notunuzu değerlendirin ve ona göre uygun, doğru bankaya kredi başvurusunda bulununuz. Şimdi sizlere bankadan kredi çekemeyenlerin neler yapacağı hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde yazımızı okuyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi eğer kredi notunuz düşükse ve kredi notunuz henüz oluşmadıysa kredi alamazsınız. Ama bazı bankalar yüksek faiz oranlarıyla düşük kredi notu olanlara kredi vermektedir. Örneğin Aktifbank, N-Kolay kredi adıyla 30 bin liraya kadar kredi imkanı sunmaktadır. Sizde eğer bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu krediye başvuracak müşterilerin banka sicilleri iyi olmalı yani avukatlık bir durumları olmamaları ve kredi notu en az 800 ve üzeri olması gerekmektedir. Bu banka sizin kredi notunuza göre faiz uygulayacak ve yüksek faiz verecektir. Krediniz onaylandığın da ise adresinizde kredinizi kullanabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Konut Kredisi Şartları Nelerdir? (Detaylı Anlatım)

Eğer kredi notunuz sıfır yani hiç oluşmadıysa Kredi Notum Sıfır Kredi Alabilirmiyim konumuzu okuyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlara ayrıca Fibabanka 10 bin liraya kadar kefille kredi vermektedir. Bu bankadan kredi başvurusu yapmak içinde kefilinizle birlikte en yakın Fibabanka şubesine gitmeniz gerekmektedir.Banka Borçlarını Kapatma

Bazı bankalarda yüksek borçlarınız neticesinde size kredi vermemektedir. İstediğiniz kadar kredi notunuz yüksek olsun bu bankalardan kredi almak isterseniz size en fazla 3 bin lira kredi verirler. Bu da iyi müşteri olduğunuz için bankalarıyla çalışmanız içindir. Bu yüzden banka borçlarınızı tek bir yere toplayabilir ve tüm kredi, kredi kartı borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. 2019 yılında çıkan Ziraat Bankası Birleştiren Kredi ile tüm kredi kartı borçlarınızı yapılandırarak 60 ay vadeye kadar kredi alabiliyorsunuz. Bu devletin söylediği bir kredi çeşididir. Diğer bankalarda 36 ay vadeye kadar size borç transferi kredisi vermektedir. İşte o bankalar.

  • Denizbank
  • Şekerbank
  • QNB Finansbank
  • Garanti Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Akbank
  • Burgan Bank
  • ICBC Bank
  • TEB

Bu bankalardan tüm borçlarınızı kapatarak tek bir yere ödeme yaparak borç transfer kredisi alacağınızı söylerseniz size yardımcı olacaklardır. Bu şekilde borçlarınızı bir yere toplarsınız ve bankalarla çalışmak için de önünüz açılmış olur.

Senetle Para Bulmak Ve Diğer Yöntemler

Senetle para veren yerlere biz sizleri tavsiye etmiyoruz. İnternet sitelerinde son yıllarda çıkan sanal tefeciler senetle kredi verildiğini söylemektedirler. Bu işlerde dolandırılan bir çok arkadaşımız vardır. Bu yüzden sizlere senetle para konusunda uyarı yapmak istiyoruz. Senetle para veren yerler konumuzu okuyarak da daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Konut Kredisi Faizleri 2019 (En Uygun Konut Kredisi)

Bu yöntem dışında elektronik eşya ve ya cep telefonu alıp satmak da bir nevi kredi gibidir. Senetle telefon aldıktan sonra bir çok yerde kutusunu açmadan değerinde satabilirsiniz. Siz de aldığınız ürünü nakite çevirir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yada kredi kartı kullanan biriyle irtibata geçip taksitle altın alabilir ve bu altınları bozdurarak nakit sağlayabilirsiniz.

Yukarıda sizlere bankadan kredi alamayanlara kredi adlı konumuzu işledik. Kredi almak için de en doğru yolun bankalar olduğundan bahsettik. Eğer sizde kredi almak istiyorsanız ve devamlı bankalarla çalışıyorsanız kredi notunuzu düşürmemeye özen gösterin. Kredi Notu Nasıl Düşer? Nasıl Yükselir? Konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *